Mapa kategorii
Brak kategorii
Wystąpił błąd

Aktualności

2023-03-16
Targi Meble Polska 2023 w Poznaniu, były kolejnym udanym wydarzeniem, w którym mieliśmy przyjemność uczestniczyć. Jak co roku dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasze stoisko było wyjątkowe, dlatego postanowiliśmy zaprezentować nowości wśród wzorów mebli łazienkowych, luster, oświetlenia LED oraz umywalek nablatowych, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Serdecznie dziękujemy za spotkanie, pozytywne opinie oraz miłe rozmowy.
2023-03-21

Drodzy klienci,

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, w ostatnim czasie udało nam się poczynić wiele znaczących kroków, które w najbliższym okresie zaowocują wydajniejszym prosperowaniem całej firmy.

Na początku roku 2023 zmieniliśmy system, który dał nam dużo nowych możliwości usprawnienia pracy, powstał również nowy portal B2B, który dopracowujemy każdego dnia.

Był to bardzo intensywny i pracowity czas, w którym cały zespół pracował ze zmożoną intensywnością.

Obecnie jesteśmy w trakcie kolejnych dużych zmian – zmiana lokalizacji magazynu i biura. Dotychczasowa powierzchnia magazynowa mieściła się na 3 000 m2,

aktualnie będziemy mieli do dyspozycji 7 100 m2 powierzchni magazynowej oraz 400 m2 powierzchni biurowej,

dzięki czemu możemy zoptymalizować nasze stany magazynowe oraz zwiększyć zasoby kadrowe. Mamy nadzieje, że nasze starania w najbliższej przyszłości przyczynią się do jeszcze większego rozwoju naszej współpracy.

Domeną firmy Comad jest wiara w to, że sukces tworzą ludzie, dlatego cenimy sobie silne i długotrwałe relacje biznesowe, zmiany które wdrażamy pomogą nam być elastycznymi i otwartymi na oczekiwania naszych klientów.

Dziękujemy, że jesteście z nami, życzymy Państwu samych sukcesów.

2022-12-29

 Iconic White to nowa kolekcja w naszej ofercie, która jest jednocześnie prosta i elegancka, wyróżnia ją pionowe ryflowanie oraz zintegrowany podchwyt – takie połączenie sprawia, że kolekcja jest delikatna i nowoczesna.

Meble w kolorze białym w zestawieniu z dekorem imitującym drewno Santa Fe Vintage Oak, to idealne zestawienie kolorystyczne pasujące do każdego stylu wnętrza łazienkowego.

W skład kolekcji wchodzi szafka wysoka wisząca oraz dwie szafki pod umywalkę w rozmiarach 60 cm i 80 cm, całość dopełniają blaty oraz dolne regały z kolekcji Santa Fe Oak, które pozwalają na budowanie różnorodnych zestawów łazienkowych.


Kolekcja Iconic White jest zaprojektowana z myślą o osobach, które cenią sobie praktyczne rozwiązania w połączeniu z wyjątkowym stylem.


Już wkrótce pojawią się kolejne odsłony tej kolekcji oraz blaty w kolorze białym.